Pomot - Nowoczesne rolnictwo

11 Lut

Rolnictwo precyzyjne – iniekcja nawozów płynnych RSM

 

Urządzenie do iniekcji nawozów płynnych RSM stworzone z myślą o nawożeniu wszelkich upraw nawozami płynnymi RSM. Idealnie sprawdzi się także do  pielęgnacji placów sportowych (golf, piłka nożna, jeździectwo konne i innych) a także do pielęgnacji trawników jak również w uprawie warzyw. Urządzenie przeznaczone do aplikacji nawozów  bezpośrednio przy korzeniach roślin w celu długotrwałego kontrolowanego pobierania składników pokarmowych. Rozstaw rzędów kół wtryskowych może być elastycznie zmieniany w zależności od zastosowanej technologii upraw, np. od 15 do 60 cm.

 

06 Lut

Zima może Cię jeszcze zaskoczyć….

 

Sezon zimowy to najbardziej wymagający okres dla firm, które zajmują się oczyszczaniem dróg i chodników ze śniegu. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jaka będzie ta zima,dlatego tak niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie się do trudnych warunków, aby zima nas nie zaskoczyła. Nasza piaskarka UPR 4 przeznaczona do rozsypywania piasku, soli oraz mieszaniny tych dwóch materiałów po drogach publicznych występuję także w wersji z jedną tarczą rozsiewającą napędzaną za pomocą silnika hydraulicznego. Jest to specjalna oferta dopasowana do potrzeb naszych Klientów, którą zaprezentowaliśmy  podczas tegorocznych targów POLAGRA PREMIERY w Poznaniu.

27 Sty

Maszyna OBC-25 MC

 

 

Podczas targów POLAGRA PREMIERY w Poznaniu zaprezentowaliśmy na naszym stoisku samobieżną maszynę do czyszczenia ziarna. Maszyna OBC-25 MC z odpylaczem cyklonowym jest przeznaczona do wstępnego czyszczenia kłosów zbóż, roślin strączkowych, kukurydzy, rzepaku, słonecznika i innego ziarna od zanieczyszczeń. Maszyna może być używana do przesypywania pryzmy ziarna oraz jego czyszczenia i magazynowania w halach, hangarach i na dworze pod dachem. Jesteśmy generalnym importerem tych maszyn w Polsce. Zapraszamy do składania zapytań, nasz dział handlowy jest do Państwa dyspozycji.

 

 

17 Sty

TARGI POLAGRA PREMIERY

Targi POLAGRA-PREMIERY po raz kolejny stały się miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany wielu ciekawych doświadczeń. Klienci zdobyli wiedzę na temat najnowszych rozwiązań dla rolnictwa oraz spotkali się ze specjalistami z branży rolniczej, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Styczniowy termin wydarzenia to idealny czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Podczas targów Polagra-Premiery można było zobaczyć innowacyjne maszyny i najnowsze rozwiązania rolnicze na nowy sezon. Zaprezentowaliśmy naszym Klientom, idealną na ten sezon zimowy wersję piaskarki z jednym talerzem wysiewającym. Takie rozwiązanie spotkało się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli zakładów komunalnych. Na naszym stoisku można było zapoznać się bogatą ofertą uniwersalnych rozsiewaczy jak również wozów Nie sposób było przejść obojętnie obok dobrze   prezentującego się UPR 12,5 w kolorze MAZDY z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Nawiązując do nazwy targów nie mogło i u nas   zabraknąć PREMIERY. W naszej ofercie pojawiło się urządzenie do INIEKCJI NAWOZÓW PŁYNNYCH RSM, które precyzyjnie wprowadza  dawkę nawozu w określonym odstępie i na określoną głębokość bezpośrednio obok roślin. Na targach zaprezentowaliśmy wersję 3 m, ale już  w niedalekiej przyszłości planujemy wykonywać je w wersji 6m, 9m, 12 oraz 18 m.