O firmie

Nowoczesne rolnictwo wymaga przemyślanych rozwiązań...

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn rolniczych, pozwoliło nam zdobyć zaufanie naszych Klientów. To właśnie oni decydując się na nową i niezawodną maszynę, wybierają markę POMOT. Zaufanie to przechodzi z pokolenia na pokolenie...To nasza wspólna praca i wspólny sukces.


 

Jesteśmy na rynku od kilkudziesięciu lat, nasz sprzęt użytkują kolejne pokolenia rolników. Mają zaufanie do naszych produktów, bo wiedzą, że jesteśmy solidnym partnerem. Nasi pracownicy znają się na swojej pracy, skupiają się na potrzebach indywidualnego odbiorcy.  Od chwili powstania, czyli już od 69 lat, pomagamy rolnikom i dostarczamy im rozwiązania, dzięki którym mogą rozwijać swoje gospodarstwa. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i indywidualnymi gospodarzami – zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, gwarantujemy też łatwy i szybki dostęp do serwisu, a naszych dealerów łatwo znaleźć zarówno w kraju, jak i za granicą. Z rolnikami spotykamy się też na największych targach i wystawach maszyn rolniczych – to idealna okazja do wymiany spostrzeżeń i zebrania uwag użytkowników naszego sprzętu. Wnioski użytkowników naszych maszyn są dla nas bardzo ważne – dzięki temu unowocześniamy nasz sprzęt. Wiemy, że rolnikom zależy na wytrzymałości, funkcjonalności i ergonomii maszyn.

Świadczymy usługi kompleksowego cięcia plazmą, usługi prasą krawędziową oraz walcowania blach. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane usługi były na jak najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne.

DOSTAWA
Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny transport zakupionych u nas maszyn.

URUCHOMIENIE MASZYN
Nasz pracownik na prośbę Klienta może uczestniczyć podczas uruchomienia maszyny, aby służyć pomocą i cennymi wskazówkami co do użytkowania maszyny.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY
Mobilny serwis oferuje szybką interwencję u Klientów w przypadku nagłej i niespodziewanej awarii.

POKAZY
Uczestniczymy w pokazach maszyn rolniczych.

WYSTAWY, TARGI ROLNICZE
Uczestniczymy w największych wystawach i targach branży rolniczej i komunalnej zarówno w Polsce jak i w Europie.

SKLEP CZĘŚCI ZAMIENNYCH
www.sklep.pomot.pl

Dobry produkt to tylko połowa sukcesu, wiemy o tym doskonale.

Zbudowanie trwałej relacji z klientem oraz zdobycie jego zaufania to właściwie klucz do sukcesu.

Co sprawia, że klienci pozostają nawet wtedy, gdy inni mają niższe ceny? 

ZAUFANIE