POMOT Wieża Pęgów z kolejnymi sukcesami i medalami na Mistrzostwach Polski 2025
W ostatnich tygodniach zawodnicy Wieży Pęgów po raz kolejny potwierdzili swoją klasę na krajowej scenie szachowej. Podczas PGE Indywidualnych Mistrzostw Polski w Szachach 2025, rozegranych w Krakowie, reprezentanci klubu zdobyli dwa srebrne medale w kategorii kobiet i mężczyzn!
Srebro dla Jakuba Kosakowskiego.
Arcymistrz Jakub Kosakowski, reprezentujący barwy Wieży Pęgów, rozegrał znakomity turniej, który zakończył na drugim miejscu. O tytule mistrza Polski zadecydowała dogrywka z Pawłem Teclafem, w której Kosakowski minimalnie uległ rywalowi. To ogromny sukces zawodnika i całego klubu – oraz kolejny dowód na to, że Wieża Pęgów na stałe zadomowiła się w ścisłej krajowej czołówce.
Aleksandra Malcewska wicemistrzynią Polski.
Równie spektakularnie zaprezentowała się Aleksandra Malcewska, która sięgnęła po srebrny medal w rywalizacji kobiet. Zawodniczka przez cały turniej prezentowała równą i solidną formę, co pozwoliło jej zakończyć zawody na wysokim podium.
Serdeczne gratulacje dla całego zespołu! Obecna forma Wieży Pęgów to zapowiedź kolejnych triumfów i rosnącej pozycji w polskim, a być może i międzynarodowym środowisku szachowym.
Ostatnie wydarzenia
Pamięci Pana Czesława Bąka
Pamięci Pana Czesława Bąka 6 grudnia 2025 roku pożegnaliśmy Człowieka...
Czytaj więcejZ głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Czesława Bąka
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Czesława Bąka...
Czytaj więcejNowe realizacje spełnione! Dziękujemy za zaufanie.
Nowe realizacje spełnione! Dziękujemy za zaufanie. Firma P.U.P. Pomot aktywnie...
Czytaj więcejPiaskarka UPR 4 – gotowa na zimowe wyzwania!
Piaskarka UPR 4 gotowa na zimowe wyzwania! Jeśli szukasz solidnej...
Czytaj więcej